Вітання начальника відділу освіти Івана ГОРОШКА з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 29.09.2023 11:58

Дорогі освітяни ! Щиро вітаю одну із найчисельніших професійних спільнот громади з професійним святом ! Впевнений, шановні колеги, що саме завдяки вашому патріотизму та готовності до самопожертви ми маємо сьогодні покоління воїнів, що боронить нашу землю. Звертаюсь до сіячів розумного, доброго, вічного із найкращими побажаннями невтомного творчого пошуку, самовідданості та наснаги у реалізації всіх ваших ідей, міцного здоров’я, стриманості та великого терпіння. Висловлюю вам сердечну вдячність за розвиток освітнього простору громади, високий професіоналізм, невтомне прагнення до пізнання, покликання поширювати свою мудрість, знання та любов до дітей . В нелегкий воєнний час на захист нашої неньки - України стали вчителі та їх учні. Символічно, що наше професійне свято відзначається цього року з Днем захисників і захисниць. Якнайшвидшої перемоги всім нам! Слава Україні !