Освітній процес у закладах дошкільної освіти громади

Дата: 20.03.2023 17:39

Заклади дошкільної освіти Валківської міської територіальної громади продовжують працювати дистаційно "педагоги - батьки - діти".

З 13.03.- 17.03.2023 спільнота дошкільнят відвідали "Ранкові зустрічі" у 4 закладах дошкільної освіти. Щиро дякуємо вихователям за проведення занять: Тетяні Миколаївні Жакун ( Олександрівський КЗДО " Промінчик"), Людмилі Іванівні Білостоцькій ( Валківський КЗДО " Веселка") та Віті Василівні Лазаренко ( Валківський КЗДО " Яблунька"). " Ранкові зустрічі" - заняття - гра, а граючись діти навчаються. Діти з чудовим настроєм на заняттях : з художньо - продуктивної діяльності ( аплікація) виготовляли лелеченят, а також мандрували логіко - математичними стежками через казку, гру... А завершили тиждень педагоги, завітавши на "Ранкову зустріч" до практичного психолога Алли Вячеславівни Сьоміної (Валківський КЗДО" Берізка"), яка вчила долати стрес за допомогою арт - терапевтичних вправ.

"Діти - батьки - педагоги" - команда дошкілля Валківщини! Все буде Україна!