Освітній процес у закладах дошкільної освіти громади

Дата: 27.02.2023 10:41

Дошкільнята нашої громади продовжують активно застосовувати дистанційні технології. Тиждень, що минув , а саме з 20.02. по 24.02.202З р. для дошкільнят був насиченим, змістовним, пізнавальним - День Державного Герба України, Міжнародний День рідної мови і поряд з цим максимально позитивним, яскравим, емоційним, веселим, так як діти, батьки, педагоги дружньо святкували протягом тижня Масляну. Вихователі нашої громади мали змогу завітати на "Ранкові зустрічі" з дітьми до Баранівського КЗДО "Ластівка"(Діана Старусьова), Шарівського КЗДО " Перлинка" (Людмила Павлій), Ков'язького КЗДО "Ромашка"(Анастасія Северінова), Благодатненського КЗДО " Ромашка" (Олена Сірик), Валківського КЗДО "Берізка" (Катерина Лукавенко), Огульцівському КЗДО "Калинка" (Наталія Вистороп). ПЕРЕМОГА обов'язково буде за нами!